Konkurs ortograficzny dla klas 4-6

W maju odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny dla uczniów klas 4-6 zorganizowany przez p. J. Świtałę, p. B. Lewandowską i p. A. Sieracką.

Wśród uczniów klas czwartych I miejsce i tytuł "Mistrza Ortografii" zdobyła Kinga Chojnacka z kl. 4 D, II miejsce zdobył Michał Czapka z kl. 4 A, a III miejsce zajął Sebastian Rychter z kl. 4 B.

Wśród uczniów klas piątych I miejsce i tytuł "Mistrza Ortografii" zdobył Kacper Czarnomski z kl. 5 A, II miejsce zdobył Marcin Halczuk z kl. 5 A, a III miejsce zajęła Martyna Kluj z kl. 5 C.

Wśród uczniów klas szóstych I miejsce i tytuł "Mistrza Ortografii" zdobyła Luiza Urbaniak z kl. 6 C, II miejsce zdobyła Martyna Urbaniak z kl. 6 C, a III miejsce zajęła Julia Meller z kl. 6 B.

GRATULACJE!