Mamy troje laureatów OLIMPUSKA z języka angielskiego!

W dniu 31 marca 2017 r. odbyła się sesja wiosenna Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUSEK z języka angielskiego dla uczniów klas I-III. W naszej szkole w konkursie wzięło udział ośmioro uczniów z klas drugich i ośmioro uczniów klas trzecich.

W tym roku w sesji wiosennej OLIMPUSKA z języka angielskiego wzięło udział:

— 1326 uczniów klas 1

— 4802 uczniów klas 2

— 5989 uczniów klas 3

Z ogromną radością dowiedzieliśmy się, że Alicja Krakowska (kl.2E), Jacek Hanisz (kl. 2E) oraz Maksymilian Haize (kl. 3C) zostali uhonorowani dyplomami laureata, zaś pozostali uczestnicy dyplomami uznania.

Wszystkim małym olimpijczykom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach. Keep it up!

Wszystkich uczniów klas I-III zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach OLIMPUSKA.