Zakończenie Miejskiej Olimpiady Matematycznej

11 maja odbyło się uroczyste zakończenie Miejskiej Olimpiady Matematycznej.

Była to wyjątkowa edycja. Wzięło w niej udział 187 uczniów klas trzecich z 20 bydgoskich szkół podstawowych. Na galę przybyli finaliści, rodzice oraz sponsorzy: Pan Andrzej Młyński – Przewodniczący Rady Osiedla "Tatrzańskie" oraz Pan Łukasz Kowalski – Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Brodnicy. Część artystyczną uświetniły występy wokalistek oraz zespołu tanecznego z naszego gimnazjum.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce –  Mateusz Turek z Katolickiej Szkoły Podstawowej

II miejsce – Michał Mucha z SP 65

III miejsce – Miłosz Murawski z SP 66

                       Jakub Biczkowski z SP 67

                       Wojtek Gierach z SPTS

Zwycięzcom i wszystkim finalistom gratulujemy. Sponsorom gorąco dziękujemy za okazane serce i wsparcie. Do zobaczenia za rok.