„Zdolni znad Brdy”

czerwcu 2017 r. Pałac Młodzieży w Bydgoszczy organizuje w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” następujące wydarzenia dla rodziców uzdolnionych dzieci i młodzieży oraz dla uczniów szkół gimnazjalnych:

05.06.2017, godz. 11:00
„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół gimnazjalnych
Szóste i ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności”, czyli warsztaty wsparcia psychologicznego.
Warsztaty pn. „Trening asertywności dla uczniów zdolnych”, odbędą się 5 czerwca 2016 r. o godz. 11:00 w sali nr 115 w bydgoskim Pałacu Młodzieży.
Celem treningu jest rozwój kompetencji społecznych w obszarze asertywności.
Spotkanie poprowadzą psycholodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Bydgoszczy: Grażyna Ledzińska i Beata Dróżdż.
Przewidywany czas spotkania – ok. 2 godziny.
Zgłoszenia do 1 czerwca 2017 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 w. 333.
Liczba miejsc ograniczona!

10.06.2017, godz. 10:00
Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” – warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych
Zapraszamy na piąte i ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży
pn. „Temat śmierci jako tabu, które warto oswajać”.
Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.
Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska.
Przewidywany czas spotkania – ok. 3 godziny.
Zgłoszenia do 9 czerwca 2017 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 w. 333.