GimTV2 – nowy filmik

Od jakiegoś czasu w naszej szkole trwa gorący okres przygotowań do obchodów 25 – lecia Szkoły Podstawowej nr 67. Sentymentalne wspomnienia, przywoływanie niezapomnianych chwil………..tak się złożyło, że dla mnie niezapomniane chwile łączą się z grupą teatralną Debiut, którą tworzyło wielu moich uczniów – wychowanków. Praca i satysfakcja wypływająca z tego projektu jest dla mnie jednym z najważniejszych doświadczeń zawodowych.

Link do filmu

 

  • Pantomima " Wyzwolony umysł"
  • " Niefruwak piechotny"
  • " Mamona"
  • " Co się dzieje u Madame Tussauds'
  • " Za ścianą"
  • " Świat według Dulskiej"
  • " Gimnazjalista – szczęście, czy pech?"

Wiele nagród, wzruszeń, emocji, ten materiał jest tylko zapisem naszego ostatniego projektu, niemniej chcę nim symbolicznie podziękować wszystkim aktorom Debiutu ( było Was około 100!!!!!!!, więc nie sposób wymienić wszystkich!!!

 – DZIĘKUJĘ WAM,

-Dziękuję Adam 🙂

S.S. 😉