DRZWI OTWARTE DLA KANDYDATÓW DO KLAS I i „0” NA ROK SZKOLNY 2017/2018 – NOWY REJON!

6 kwietnia o godzinie 17.00 odbędą się drzwi otwarte dla kandydatów do klas pierwszych oraz oddziałów zerowych. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na spotkanie!

W programie:

1. 17:00-17:15 Rozpoczęcie, powitanie gości przez Dyrektora szkoły i uczniów klas I, przejście dzieci wraz z nauczycielami na hol-parter

2. 17:15-17:45 Prezentacja multimedialna, zapoznanie z ofertą szkoły

3. 17:45-18:10 Pytania i odpowiedzi

4. 18:10-19:00 Przejście na hol i do budynku oddziałów przedszkolnych, zapoznanie z bazą szkoły, rozmowy indywidualne z nauczycielami

 

UWAGA – NOWY OBWÓD SZKOŁY:

Obwód: Alpejska, Marcina Bielskiego, Bieszczadzka, Czarlińskich, Bronisława Czecha, Hieronima Derdowskiego, Galla Anonima, Gorczańska, Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego strona parzysta od 34 do końca i strona nieparzysta od 11 do końca, gen. Józefa Hallera, Janka z Czarnkowa, Janosika, Jarużyńska, Juhasów, bł. Wincentego Kadłubka, Karkonoska, Tadeusza Kotarbińskiego strona parzysta numery 2 i 4 oraz strona nieparzysta numery 139, 143 i 145, Marcina Kromera, Lawinowa, Heleny Marusarzówny, Orląt Lwowskich, Bolesława Orlińskiego, Piotra Palińskiego, Pelplińska, Pod Reglami, Podgórze, Sabały, Salezjańska, Sudecka, Śnieżna, Świętokrzyska, Taterników, Tatrzańska, Stefanii Tuchołkowej, Stanisława Witkiewicza, Wyzwolenia strona parzysta od 92 do końca i strona nieparzysta od 79 do końca, Mariusza Zaruskiego, Juliusza Zborowskiego, Zbójnicka.