Dziękujemy za udział w kiermaszu świątecznym i pomoc w jego organizacji

Dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz gościom, którzy tak licznie przybyli na nasz tegoroczny „Rodzinny kiermasz świąteczny”, a także włączyli się w jego organizację.

W czasie kiermaszu mogliśmy wysłuchać kolęd w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej, obejrzeć występy o tematyce zimowo- świątecznej dzieci z nauczania początkowego i porywające tańce grupy świetlicowej. Dziękujemy młodzieży za pomoc przy nagłośnieniu.

Wszystkie oddziały szkoły podstawowej i zerówki wraz z wychowawcami przygotowały stanowiska kiermaszowe, na których uczniowie prezentowali i sprzedawali własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

Prace przygotowali też uczniowie gimnazjum, których stanowiskiem opiekowała się pani Alina Nowakowska wraz z Zuzią z kl. 1Eg.

W czasie kiermaszu działała kawiarenka pod okiem pani Agnieszki Gurtowskiej i uczniów z kl. 2Dg. Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali pyszne wypieki, przynieśli napoje i niezbędne artykuły do obsługi kawiarenki.

Podczas kiermaszu przeprowadzona została aukcja ozdób świątecznych, której z wdziękiem przewodniczyli Kevin z kl. 2Bg i Kacper z kl. 4c. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na wsparcie leczenia naszej wspaniałej nauczycielki z nauczania początkowego, pani Asi, która zmaga się z ciężką chorobą. Życzymy pani Asi szybkiego powrotu do zdrowia i do nas.

Dziękujemy również wszystkim, którzy pamiętali o zwierzętach w schronisku i przynieśli dla nich swoje dary oraz uczniom z kl. 2 Bg (Dominice, Sarze, Klaudii) za opiekę nad stanowiskiem.

W tym roku dochód z imprezy będzie przeznaczony na organizację „Święta szkoły” z okazji 25- lecia istnienia placówki.

„Kiermasz świąteczny”- rozliczenie

Zebrano 5557,11 zł + 156,40 zł na zakup artykułów dla zwierząt w schronisku*