Dzień z zagranicznymi wolontariuszami.

W środę, 23 listopada klasy 2f, 2d, 3a i 3c gimnazjum wzięły udział w zajęciach z udziałem zagranicznych wolontariuszy. Była to już druga wizyta gości w tym roku szkolnym. Tym razem odwiedzili nas studenci z Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Węgier, Niemiec i Rumunii. Opowiadali oni o swoich krajach, pokazywali prezentacje multimedialne, uczyli nas o swoich zwyczajach i kulturze. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności jezykowe, ponieważ lekcje odbywały się wyłącznie po angielsku. Znalazł się też czas na naukę makareny, gry integracyjne oraz pamiątkowe zdjęcia. Udało się nawet nagrać "mannequin challenge" 🙂 To był fantastyczny dzień. Składamy serdeczne podziękowania CKK Wiatrak za pomoc w organizacji spotkania.

dsc08812

dsc08828