ZIELONA SZKOŁA – EUROWEEK

Zapraszam uczniów gimnazjum na kolejną edycję zielonej szkoły do Kotliny Kłodzkiej. Euroweek to obóz szkoleniowy organizowany przez Europejskie Forum Młodzieży.

Zajęcia odbywają się po angielsku i są prowadzoneprzez zagranicznych studentów i wolontariuszy. Poziom dostosowany jest do uczestników, a zajęcia mają formę warsztatów, gier i zabaw edukacyjnych. Wyjazd jest doskonałą okazją do nauki języka angielskiego, przełamania bariery w mówieniu po angielsku, rozwinięcia umiejętności pracy w grupie, poznania ciekawych ludzi z całego świata oraz koleżanek i kolegów z innych gimnazjów w Polsce. Czeka nas też wycieczka w góry lub do Kłodzka, dyskoteki i ogniska.

Termin wyjazdu 5-9.06.2017.

Zakwaterowanie: pensjonat Aleksander w Długopolu lub Słoneczna w Międzygórzu (całodzienne wyzywienie)

Koszt 360 zł + dojazd (PKP, ok. 120 zł)

Szczegółowe informacje i zapisy: nauczyciel języka angielskiego Anna Piasecka