GimTv2 działa :-)

Koniec roku szkolnego jest czasem podsumowań.

Klasa 1b zrobiła takie podsumowanie w postaci filmów. Każda z grup miała za zadanie zainspirować się wybraną lekturą z tego roku szkolnego i wystylizować swój film na niemy, o którym uczyła się całe dziesięć miesięcy. Oczywiście wszyscy spisali się na medal, dostali piątki (niektórzy nawet szóstki) i świetnie się bawili. Przedstawiamy pierwszy film z tej serii zainspirowany Szekspirem i jego dziełem – ktoś wie jakim?

Drodzy, Drogie, oto kolejna propozycja GimTv2 kina niemego (szczegółowiej w opisie filmu "Ryan i Jessica" – przy okazji pozdrawiamy wszystkie Jessici i Rayanów)- inspiracją jest kilka tekstów omawianych na polskim – wiecie już jakich????……;-)

Drodzy widzowie, przed Wami kolejny odcinek cyklu : "Ktoś, o kim chcę Wam opowiedzieć…." Felieton " Z miłości do zwierząt" przybliża nam pracę weterynarza. Po świecie naszych pupili oprowadza nas pani weterynarz Joanna Ogińska – Czaja,. Pani doktor dzieli się z nami swoimi pasjami i sukcesami, za co bardzo dziękujemy 🙂