Nagroda dla Agaty Sikorskiej

Bydgoskie Kolegium Samorządów Uczniowskich działające przy Młodzieżowej Radzie Miasta Bydgoszczy

po raz pierwszy w tym roku postanowiło przyznać nagrody „Pupile 2016” dla najbardziej aktywnych członków Samorządów Uczniowskich w bydgoskich szkołach. Nagrody przyznano najlepszym młodym działaczom w kilku kategoriach dnia 10 czerwca w Ratuszu Miasta Bydgoszczy.

Przewodnicząca SU SP67 Agata Sikorska z klasy 6c, nominowana do nagrody przez opiekuna SU p. Agnieszkę Płońską, zdobyła statuetkę w kategorii KONFERANSJER, jako osoba najlepiej prowadząca imprezy szkolne. Agata prowadziła w naszej szkole ostatnie zakończenie i rozpoczęcie roku szkolnego oraz pasowanie na ucznia i wiele drobniejszych imprez, więc cieszymy się, że jej zaangażowanie i talent zostały docenione.

Gratulujemy Agacie i życzymy podobnych sukcesów w gimnazjum!

SU SP 67-Agata