Mecz charytatywny

Dnia 23.03.2015r. na hali sportowej w naszej szkole odbył się mecz charytatywny z siatkówki. Brały w nim udział dwie drużyny: nauczyciele kontra uczniowie. W skład zespołu nauczycieli wchodzili: p. Agnieszka Gurtowska, p. Aleksandra Dudzińska, p. Eleonora Janowicz, p. Joanna Dropiewska, ks. Dominik Gręda, ks. Bartłomiej Chmielewski. Drugi zespół to uczniowie naszego gimnazjum. Kibice głośnymi okrzykami wspierali uczestników meczu. Wspaniały doping p. Małgorzaty Karandyszowskie-Rybak dodał uczestnikom ducha walki. Rozgrywki zakończyły się wygraną uczniów. Serdecznie gratulujemy. Dochód z imprezy został przeznaczony na opłacenie obiadów dla dzieci najbardziej potrzebujących uczęszczających do naszej szkoły.

Zuzanna klasa 1b

mecz-1