Z wizytą w „Escape room” – pokoju zagadek

Uczniowie klasy 6a, którzy rozwijają swoje pasje matematyczne na dodatkowych zajęciach, wybrali się do escape room w poszukiwaniu kodu. Sprawnie rozwiązali zadania i zagadki i wydostali się z zamkniętego pomieszczenia a przy tym doskonale się bawili 🙂

 
Klub Enigma to tzw. pokój zagadek. Zamknięci w escape roomie gracze muszą wydostać się z pomieszczenia w określonym czasie. By to zrobić, trzeba rozwiązać kilka zagadek, wykazać się zręcznością i umiejętnością logicznego myślenia. Uczestnicy muszą ze sobą współpracować i wykorzystać swoje zdolności analityczne. Tutaj liczy się spostrzegawczość, kreatywność, spryt i wiedza. Zabawa odbywa się pod presją czasu i czujnym okiem kamery. Każde zadanie to kolejna wskazówka do wyjścia. Wystarczy znaleźć kod…