I MIEJSCE NA ROZPOCZĘCIE ROKU !

TERAZ OGÓLNOŚWIATOWY TURNIEJ W PRADZE I MISTRZOSTWA POLSKI…

Świetnie rozpoczęli rok 2018. uczniowie klasy sportowej II g GIM z ZS28 w Bydgoszczy, a jednocześnie zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” zajmując I miejsce w Ogólnopolskim  Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Bartoszycach!

Podopieczni trenera Artura Markowskiego po wygraniu dwóch swoich grup eliminacyjnych i wysokim zwycięstwie w półfinale nad drużyną „Wilanowia” Warszawa 21:11, awansowali do finału turnieju gdzie rozgromili silny zespół „Conrad” Gdańsk aż 14:5! Mecz pokazał, że praca na treningach zaczyna przynosić coraz lepsze wyniki a forma zespołu z każdym miesiącem idzie w górę…

W nagrodę za zwycięstwo drużyna otrzymała wielki puchar, złote medale a każdy z chłopców dostał komplet strojów marki „Adidas”.

Mateusz Maćkowiak, Dawid Górnowicz oraz Mikołaj Brzycki  trafili do najlepszej „siódemki” turnieju, natomiast Bartłomiej Kozielec został najlepszym zawodnikiem swojej drużyny.

Teraz drużyna skupia się na rozgrywkach ligowych i najważniejszym celu czyli Mistrzostwach Polski, które rozpoczną się w maju tego roku, wcześniej natomiast próba siły na tle zespołów zagranicznych podczas Ogólnoświatowego Turnieju Piłki Ręcznej w Pradze na przełomie marca i kwietnia… Życzymy powodzenia!

Skład drużyny: Brzycki Mikołaj,  Stefaniak Mikołaj, Górnowicz Dawid, Kozielec Bartłomiej, Koryszko Piotr, Maćkowiak Mateusz, Pawełczak Mateusz, Piotrowski Kacper, Zwierz Damian, Kulbarsch Mateusz, Ścieżyński Oskar, Horeczy Mikołaj, Makowiecki Szymon, Liske Mateusz, Krzesiński Jakub, Muziewicz Wiktor.

Trener: Artur Markowski.

Zapraszamy do galerii.