„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie”- warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców uczniów zdolnych

Pałac Młodzieży zaprasza na trzecie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Rodzeństwo bez rywalizacji”,które odbędą się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2) dnia 03.02.2018, godz. 10.00 (sobota)

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności. Zajęcia organizowane są w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Magdalena Dunajska.

Zgłoszenia prosimy kierować do 1 lutego 2018 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: monikagrzybowska27@wp.pl lub tel. kom. 533 18 23 26.