„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych.

08.02.2018, godz. 10:00 (czwartek) w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”odbędą się trzecie warsztaty w tym roku szkolnym skierowane do zdolnych uczniów szkół gimnazjalnych i klas VII SP.

Spotkanie zatytułowane „Jak szybciej i efektywniej się uczyć – techniki wspomagające uczenie się” odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2).

Istotą wydarzenia jest wsparcie uczniów w zakresie metod i technik uczenia się. Na warsztatach uczniowie nauczą się korzystać z wielu sposobów wspomagających efektywne i szybsze uczenie się.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

Przewidywany czas spotkania – ok. 3 godziny.

Ilość miejsc ograniczona! Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób.

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 6 lutego 2018 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: monikagrzybowska27@wp.pl lub tel. kom. 533 18 23 26.