SREBRO w Piasecznie !

Kolejny sukces odnieśli w dniach 01-03.12.2017r. uczniowie klasy sportowej II g GIM z ZS28 w Bydgoszczy, a jednocześnie zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” zajmując II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców „Piłka ręczna uzależnia”.

Podopieczni trenera Artura Markowskiego wygrywając swoją grupę w której odnieśli same zwycięstwa awansowali bezpośrednio do finału turnieju gdzie stoczyli zacięty pojedynek z „Anilaną” Łódź . Niestety pojedynek finałowy nasza ekipa przegrała z  tylko jedną bramką 5:6  ostatecznie zajmując drugie miejsce.

Mikołaj Stefaniak z „Iskry” został najlepszym zawodnikiem całego turnieju i zasłużenie zdobył nagrodę MVP.

Oprócz przeżyć sportowych drużyna miała okazję zwiedzić Stare Miasto wraz z Zamkiem Królewskim, Grób Nieznanego Żołnierza, Pałac Kultury i Nauki oraz Muzeum Sportu gdzie była możliwość spotkania z podwójnym Mistrzem Olimpijskim Tomaszem Majewskim.

Skład drużyny: Brzycki Mikołaj,  Stefaniak Mikołaj, Górnowicz Dawid, Kozielec Bartłomiej, Koryszko Piotr, Maćkowiak Mateusz, Pawełczak Mateusz, Piotrowski Kacper, Zwierz Damian, Kulbarsch Mateusz, Ścieżyński Oskar, Czajkowski Damian, Makowiecki Szymon, Liske Mateusz, Krzesiński Jakub, Malotka Miłosz, Horeczy Mikołaj.

Trener: Artur Markowski.

Zapraszamy do galerii