ZŁOTO NA KONIEC ROKU !!!

Kolejny sukces odnieśli w dniach 15-17.12.2017r. uczniowie klasy sportowej II g GIM z ZS28 w Bydgoszczy, a jednocześnie zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” zajmując I miejsce w Ogólnopolskim Gwiazdkowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Burmistrza Obornik.

Podopieczni trenera Artura Markowskiego wygrywając swoją grupę w której odnieśli same zwycięstwa awansowali do ćwierćfinału turnieju gdzie pokonali drużynę z Komprachcic 19:6, następnie w półfinale turnieju wysoko pokonali „Czuwaj” Przemyśl 21:10. W finale turnieju nasza drużyna spotkała się trzeci rok z rzędu ze swoim odwiecznym przeciwnikiem „SPR Chrobrym” Głogów z którą przegraliśmy poprzednie dwa finały jedną bramką. Na szczęście jak mówi przysłowie „do trzech razy sztuka” pojedynek finałowy pokazał moc naszej  ekipy, która wygrała wygrała 16:11 i zasłużenie zwyciężyła w całym turnieju!

Szymon Makowiecki z „Iskry” został najlepszym zawodnikiem całego turnieju i zasłużenie zdobył nagrodę MVP, Damian Zwierz najlepszym bramkarzem turniej, Mikołaj Stefaniak trafił do najlepszej „siódemki” turnieju, natomiast Kacper Piotowski został najlepszym zawodnikiem swojej drużyny.

W nagrodę za zwycięstwo drużyna otrzymała wielki puchar, złote medale natomiast rodzice chłopców ufundowali Im pobyt w miejscowym aquaparku.

Skład drużyny: Brzycki Mikołaj,  Stefaniak Mikołaj, Górnowicz Dawid, Kozielec Bartłomiej, Koryszko Piotr, Maćkowiak Mateusz, Pawełczak Mateusz, Piotrowski Kacper, Zwierz Damian, Kulbarsch Mateusz, Ścieżyński Oskar, Czajkowski Damian, Makowiecki Szymon, Liske Mateusz, Krzesiński Jakub, Muziewicz Wiktor.

Trener: Artur Markowski.

Zapraszamy do galerii.