I MIEJSCE W BRODNICY !!!

Kolejny sukces odnieśli w dniach 29.09.-01.10.2017r. uczniowie klasy sportowej II g GIM z ZS28 w Bydgoszczy, a jednocześnie zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” zwyciężając w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców „Brodnica Handball Cup 2017”.

Podopieczni trenera Artura Markowskiego rozegrali sześć spotkań w których odnieśli same zwycięstwa i bezdyskusyjnie okazali się najlepszą ekipą turnieju. O zasłużonym zwycięstwie może świadczyć także bilans bramkowy: 123 bramki zdobyte i tylko 38 straconych!

Nasza drużyna, zdobywając piękne złote medale i okazały puchar, pozostawiła w tyle m.in. takie kluby jak: „Gwardię” Koszalin czy gospodarza imprezy „MKS” Brodnica.

Damian Zwierz z „Iskry” został najlepszym bramkarzem całego turnieju, natomiast Piotr Koryszko najlepszym zawodnikiem drużyny.

Wielkim przeżyciem dla najmłodszych szczypiornistów z naszego klubu było najpierw obejrzenie na żywo meczu Superligi piłkarzy ręcznych Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, a następnie wręczanie przez zawodników ze Szczecina osobiście medali i nagród dla całej naszej drużyny.

Skład drużyny: Brzycki Mikołaj,  Stefaniak Mikołaj, Kozielec Bartłomiej, Koryszko Piotr, Maćkowiak Mateusz,  Piotrowski Kacper, Zwierz Damian, Kulbarsch Mateusz, Ścieżyński Oskar, Makowiecki Szymon, Liske Mateusz, Czajkowski Damian, Muziewicz Wiktor, Olejniczak Stanisław.

Trener: Artur Markowski.

Zapraszamy do galerii.