„Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności” – konferencja naukowa dla uczniów zdolnych

29.01.2018, godz. 11:00 w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”odbędzie się konferencja dla uczniów.

Tematyka spotkania: geografia, turystyka, ekonomia i przedsiębiorczość.

Adresatami będą uczniowie szkół gimnazjalnych i VII SP.

W ramach konferencji odbędą się:

• prezentacje dorobku naukowego uczniów – laureatów i finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych z wiodących szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Bydgoszczy.
  • prelekcje wygłaszane przez pasjonatów, badaczy nauk humanistycznych, którzy swymi wystąpieniami zachęcą młodzież do poszerzania wiedzy i dążenia do sukcesu.
  • Zaproszenie przyjęli: dr Mirosław Rurek ( Instytut Geografii UKW w Bydgoszczy), dr Paweł Antoszak (Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania UKW w Bydgoszczy).

Konferencja naukowa organizowana jest przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”

a odbędzie się w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy (ul. Plac Wolności 9).

Przewidywany czas spotkania – ok. 2 godziny.

Zgłoszenia do 25 stycznia 2018 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: monikagrzybowska27@wp.pl lub tel. tel. kom. 533 18 23 26.