„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych

19.01.2018, godz. 10:00 w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”odbędą się drugie warsztaty w tym roku szkolnym skierowane do zdolnych uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP).

Spotkanie zatytułowane „Jak szybciej i efektywniej się uczyć – techniki wspomagające uczenie się” odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2).

Istotą wydarzenia jest wsparcie uczniów w zakresie metod i technik uczenia się. Na warsztatach uczniowie nauczą się korzystać z wielu sposobów wspomagających efektywne i szybsze uczenie się.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott â pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

Przewidywany czas spotkania – ok. 3 godziny.

Ilość miejsc ograniczona!

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 17 stycznia 2018 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: monikagrzybowska27@wp.pl lub tel. kom. 533 18 23 26.