Konkurs międzyszkolny Tajemnice Różańca w obrazach

Konkurs międzyszkolny Tajemnice Różańca w obrazach dla klas IV-VII rozstrzygnięty !!! Otrzymaliśmy wyniki konkursu międzyszkolnego " którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 26 w Bydgoszczy. Uczennica naszej szkoły Oliwia Kusz z klasy 6d zajęła III m. natomiast wyróżnienie otrzymali : Maksymilian Haize z kl. 4e oraz Marcel Iskra z kl. 5a. Serdecznie GRATULUJEMY nagrodzonym uczniom i życzymy dalszych sukcesów, tym bardziej, że poziom prezentowanych prac był bardzo wysoki (do organizatora wpłynęło ponad 200 prac w zw. z czym było opóźnienie wyników).

Opiekunem nagrodzonej uczennicy i wyróżnionych uczniów jest katechetka p. Magdalena Sobecka. Bardzo dziękuję pozostałym moim uczniom, którzy wzięli udział w tym konkursie. Z wynikami można zapoznać się na stronie organizatora konkursu ( zs34).