Wyniki konkursu międzyszkolnego „Polscy Święci i Błogosławieni”

Otrzymaliśmy wyniki konkursu międzyszkolnego "Polscy Święci i Błogosławieni", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 58 w Bydgoszczy pod Patronatem honorowym ks. Kanonika proboszcza par. p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Bydgoszczy. Uczeń naszej szkoły Sebastian Rychter z klasy 5 b zajął III m. w kategorii prezentacji multimedialnej, w której przedstawił w bardzo ciekawy sposób życie św. Józefa Sebastiana Pelczara.

Opiekunem nagrodzonego ucznia jest katechetka p. M. Sobecka.

Sebastian serdecznie GRATULUJEMY !!!, tym bardziej, że konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a w  najbliższy piątek jesteśmy zaproszeni po odbiór nagrody.

Bardzo dziękuję pozostałym moim uczniom, którzy wzięli udział w tym konkursie.

Wyniki zobaczyć można na stronie organizatora konkursu.