Pomóżmy Gabrysi!

Link do pomagam.pl Gabrysi

Nr konta 76 1750 0012 0000 0000 1244 9461

Gabrysia to pełna życia, 12-letnia dziewczynka z mojej rodziny. Kuzynka mojej córeczki, która ma na tym świecie jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Jakiś czas temu doznała urazu i bolała ją rączka. Nie było złamania, ale ból nie ustąpił, ręka spuchła i Gabrysi cieżko było nią poruszać. Razem z mamą wybrały się na rutynowe badanie RTG w celu sprawdzenia przyczyny. Okazało się, że jest w jej ciele nowotwór. Gabi została skierowana do onkologa, który stwierdził, że jest złośliwy. W szpiatlu w Gdańsku mama Gabrysi usłyszała, że jedynym wyjściem jest amputacja ponieważ nie ma odpowiedniej chemioterapii by walczyć z tego typu nowotworem. Mama dziewczynki zabrała ją do szpitala Świętego Łukasza w Gdańsku by tam szukać pomocy. Trafiły na doktora Krzysztofa Majdyło, który chce podjąć walkę o rękę i życie Gabrysi. Z uwagi na to, że w Polsce leczenie jest nie dostępne, Gabi będzie leczona w klinice w Niemczech. Jest to bardzo kosztowne. Samo badanie krwi pod kątem dopasowania chemioterapii będzie kosztowało jej rodziców 12 tysięcy złotych.

Narazie leczenie rozpoczyna się więc więcej szczegółów dotyczących leczenia i kosztów uzyskamy później.
Pomóżmy wygrać Gabrysi tę nierówną walkę!  Nikt z nas nie wie co w jego życiu się wydarzy, a dobro wraca! Zawsze! Jeśli nie możesz pomóc- UDOSTĘPNIJ informację o zbiórce.