Wyjazd warsztatowy klas 2 i 3 B

„Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek”.
– Albert Einstein

Tworząc kolejny post na stronę Szkoły Podstawowej nr 67, nie mogliśmy się powstrzymać od przytoczenia słów Einsteina, które naszym zdaniem definiują istotę naszej szkoły oraz dają nową jakość dla idei pracy z młodzieżą… Oczywiście, jak zawsze, zaczęło się od pewnej inspiracji……

Nauka w Szkole Podstawowej nr 67 w Bydgoszczy to nie tylko, sucha wiedza przyswajana w ławkach, nie "ciężki obowiązek", ale przede wszystkim, warsztaty rozwijające pasje i zainteresowania, zdobywanie doświadczeń poza murami szkoły, zabawa, integracja, spędzanie wspólnego czasu w sposób twórczy i inspirujący

Zobaczcie zresztą sami……

Pozdrawiamy klasy 2 i 3 B 🙂

FILM LINK DO FILMU