Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe w Dolinie Śmierci

W dniu 3.10.2017 nasi uczniowie startowali w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych w Dolinie Śmierci. Zawody zakończyły się sukcesem Mikołaja Bielskiego, który zajął III miejsce w Bydgoszczy. Jako drużyna chłopcy zajęli I miejsce i zakwalifikowali się do dalszego etapu na szczeblu wojewódzkim. Zawody te odbyły się dzisiaj. Tym razem drużynie udało się zająć III miejsce w województwie. Chłopcom bardzo gratulujemy dużego sukcesu. Drużyna wystąpiła w składzie:


> Mikołaj Bielski klasa VIA

> Kacper Lutowski VIA

> Jakub Wisłocki VIA

> Oskar Kotowski VA

> Nikodem Gackowski VA

> Kacper Szmelc VID

> W drużynowych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym wystartowali również:

> Karol Świtalski VIA

> Dariusz Muszyński IVA

> Martin Koprowski

> opiekun Krzysztof Dysarz