ZAWODY SZKOLNE

(FOTORELACJA )

Dnia 19.09.2017 roku odbyły się w naszej szkole „Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora SP 67”. Zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasa IV :

  1. Borkowska Emilia 4b
  2. Mickiewicz Nadia 4c
  3. Widawska Vanessa 4c
  4. Kiełpińska Natalia 4b
  5. Siębor Amelia 4c
  6. Rerek Zuzanna 4e
  7. Czajkowska Milena 4b
  8. Pożniak Natalia 4e
  9. Wiśniewska Julia 4e
  10. Centkowska Wiktoria

Klasa V:

  1. Bankert Agata 5c
  2. Nowińska Oliwia 5a
  3. Nowicka Nina 5b
  4. Cackowska Jagoda 5b
  5. Zuterek Martyna 5b
  6. Kujawa Emilia 5d
  7. Zimniak Wiktoria 5b
  8. Lisiecka Amelia 5d
  9. Spychalska Vanessa 5d
  10. Ćwik Julia 5d

Klasa VI :

  1. Jopek Aleksandra 6b
  2. Kopczyńska Wiktoria 6b
  3. Rosińska Natalia 6b
  4. Ussorowska Martyna 6b
  5. Szymkowiak Anastazja 6b
  6. Dąbrzalska Amelia 6d
  7. Dziadkowiak Katarzyna 6b
  8. Warszawska Natalia 6d
  9. Drużkowska Adrianna 6d
  10. Piwkowska Anna 6c

Klasa VII :

  1. Rolirad Julia 7b
  2. Nowakowska Martyna 7b
  3. Błaszczak Nicola 7b
  4. Bielska Anastazja 7c
  5. Paul Klaudia 7b
  6. Dalga Julia 7b
  7. Wiśniewska Aneta 7d
  8. Ćwiek Natalia 7d
  9. Urbaniak Martyna 7c
  10. Lewandowska Monika 7d

Klasa II gimnazjum :

  1. Weber Patrycja II d
  2. Lenzkowska AdriannaII b
  3. Gajewska Dominika II c
  4. Rączka Zuzanna II f
  5. Marszał Oliwia II c
  6. Stemska Martyna II b
  7. Korpal Martyna II b
  8. Jardanowska Wiktoria II f
  9. Niedzielska Adrianna II c
  10. Lewandowska Natalia II c

Klasa III gimnazjum :

  1. Warszawska Martyna III f
  2. Grzonka Julia III f
  3. Lewandowska Paulina III f
  4. Zelek Magdalena III f
  5. Brywczyńska Patrycja III f
  6. Fąfara Julia III d
  7. Marczewska Julia III b
  8. Bross Natalia III b
  9. Juzyszyn Weronika III d
  10. Brzykcy Julia III d

Klasa IV :

  1. Muszyński Dariusz 4a
  2. Kwaśniewski Dominik 4a
  3. Roszak Jakub 4a
  4. Fac Kacper 4a
  5. Nowakowski Oskar 4b
  6. Stemski Patryk 4a
  7. Kawecki Konrad 4a
  8. Grużewski Michał 4e
  9. Mucha Michał 4d
  10. Szymański Kamil 4a

Klasa V :

  1. Kotowski Oskar 5a
  2. Gackowski Nikodem 5a
  3. Koprowski Martin 5d
  4. Joachimowski Mikołaj 5d
  5. Kołodziejski Bartosz 5a
  6. Iskra Marcel 5a
  7. Zegzuła Mateusz 5b
  8. Syrewicz Wiktor 5c
  9. Olborski Marcin 5a
  10. Rzyduch Franciszek 5a

Klasa VI :

  1. Bielski Mikołaj 6a
  2. Witucki Tomasz 6a
  3. Szmelc Kacper 6d
  4. Świtalski Karol 6a
  5. Rychter Juliusz 6a
  6. Wisłocki Jakub 6a
  7. Prosek Mikołaj 6a
  8. Preihs Oliwier 6a
  9. Balinowski Tymoteusz 6a
  10. Wiśniewski Jakub 6c

Klasa VII :

  1. Szumański Przemysław 7a
  2. Hołody Krystian 7a
  3. Permoda Marcel 7a
  4. Flizikowski Jakub 7a
  5. Cioch Dawid 7b
  6. Kotowski Oliwier 7a
  7. Laskowski Patryk 7a
  8. Świtalski Jakub 7a
  9. Wierzbicki Kamil 7a
  10. Kucharczyk Jakub 7b

Klasa II gimnazjum :

  1. Ścieżyński Oskar II g
  2. Makowiecki Szymon II g
  3. Piotrowski Kacper II g
  4. Martynów Dominik II a
  5. Nowakowski Oskar II c
  6. Koryszko Piotr II g
  7. Kozielec Bartłomiej II g
  8. Wyżgowski Oliwier II c
  9. Kujawa Bartosz II b
  10. Kovalenko Sławomir II c

Klasa III gimnazjum :

  1. Pietruszka Karol III f
  2. Smolibowski Bartosz III f
  3. Tadrzak Dawid III f
  4. Korpal Julian III b
  5. Łoński Bartosz III c
  6. Grzegorek Tomasz III f
  7. Rozonka Szymon III c
  8. Kwiatkowski Marcel III b
  9. Literski Michał III f
  10. Chojnacki Michał III b

Pogoda tego dnia dopisała, wszyscy uczestnicy zawodów walczyli dzielnie i do końca. Impreza udała się znakomicie. Bardzo dziękujemy za pomoc naszym paniom wicedyrektorkom : Dorocie Nowickiej i Romualdzie Rybackiej, które wręczały zwycięzcom medale. Dziękujemy również wychowawcom klas oraz nauczycielom uczącym, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów.

                                       Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wychowania fizycznego.