Szkolna wycieczka do Krakowa

W dniach 16-18 maja uczniowie z Naszego Gimnazjum wraz z Opiekunami wybrali się na 4 dniową wycieczkę do byłej stolicy naszego państwa. Po drodze zajechaliśmy do Bełchatowa, największej dziury w Europie. Kraków zaczęliśmy od kopca Kraka .Drugiego dnia pojechaliśmy na Stare Miasto, zaczęliśmy od teatru Słowackiego przez Kościół Mariacki, Sukiennice no i… Wawel. Kolejnego dnia zwiedziliśmy Wieliczkę, otrzymując  certyfikaty górników  i zobaczyliśmy piękny krakowski  Kazimierz. W drodze powrotnej pojechaliśmy do Oświęcimia, każdy z nas przeżył to na swój sposób… choć nie było łatwo. W imieniu  wszystkich uczestników całej wycieczki pragnę podziękować naszym paniom –  Małgorzacie Pińskiej, Pani Ewie Andrzejewskiej i Pani Elwirze Nowak i czekamy  na Wrocław  w przyszłym roku szkolnym J. ( K. Kołodziej II B ).

Nasze wrażenia – film z wycieczki „ Kraków 2017”.

https://youtu.be/UTt2YDhCSXc