ZIELONA SZKOŁA DLA GIMNAZJALISTÓW

Zielona szkoła dla gimnazjalistów – zapisy na wyjazd

 

W naszej szkole organizowany jest wyjazd na „EuroWeek” do Kotliny Kłodzkiej w terminie 12-16.05 2014r. (5 dni). Jest to obóz edukacyjny współfinansowany przez Unię Europejską, prowadzony w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez trenerów Europejskiego Forum Młodzieży.

EFM to organizacja, która została wyróżniona i nagrodzona przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego za pracę na rzecz młodzieży. Połowa zajęć prowadzona jest w języku angielskim przez wolontariuszy i trenerów z całego świata.Poziom zajęć dostosowany jest do poziomu grupy tak, aby każdy mógł w nich w pełni uczestniczyć. Młodzież z innych szkół, która brała udział w obozie ocenia go entuzjastycznie – zyskała nowe umiejętności, zawarła ciekawe przyjaźnie, uczyła się „mimochodem” poprzez udział w aktywnych formach zajęć.

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła pragnie włączyć się do projektu „EuroWeek”, zachęcamy więc do zapisywania się na wyjazd. Koszt – 460 zł. Ilość miejsc ograniczona. Szczegółowych informacji udziela nauczyciel języka angielskiego p. Anna Piasecka. Znajdują sie one również w gablocie Samorządu Uczniowskiego na I piętrze oraz na stronie internetowej „EuroWeek” www.efm.org.pl.

Anna Piasecka