Rozstrzygnięcie konkursu filmowego „Nasza szkoła”

W tym tygodniu został rozstrzygnięty konkurs filmowy: "Nasza szkoła" – oczywiście zainspirowanym obchodami 25-lecia Szkoły Podstawowej nr 67 w Bydgoszczy.
Z różnych pomysłów i propozycji postanowiliśmy nagrodzić 2 materiały…UWAGA UWAGA….

I miejsce zdobył felieton grupy filmowej z klasy 1b, której opiekunem artystycznym jest Pani Joanna Harendarska GRATULUJEMY!!!

II miejsce wędruje do ekipy GimTv2 – kamerą GoPro udokumentowali dzień z życia ucznia. GRATULUJEMY!!!

Wyróżnienie otrzymała również uczennica klasy 3 B – Nicola Gawrońska. GRATULUJEMY !!!

Mamy nadzieję, że oceny celujące, jakie otrzymali nagrodzeni, przyczynią się do super oceny z języka polskiego na koniec roku i do ……jeszcze lepszego świadectwa 😉