Erasmus+

Wspomnienie z Monachium

W ramach projektu Erasmus w dniach od 1 do 7 maja miałyśmy możliwość wyjazdu do Monachium.

W trakcie mojego pobytu w Monachium najbardziej podobał mi się dzień czwarty, a dokładnie jego końcówka.Tego dnia Paulina zaproponowała mi wspólne wyjście z jej najlepszą przyjaciółką Larą, mieszkała u niej Marina; Hiszpana , także biorąca udział w Erasmusie.

Marinę poznałam pierwszego dnia i bardzo się z nią zżyłam.

Czytaj dalej

Wizyta w Aeroklubie Bydgoskim

Dnia 28.04.2017 r. odbyliśmy wycieczkę z p. Serafin i p. Kempą do Bydgoskiego Aeroklubu, który znajduje się przy ul. Biedaszkowo 28d w Bydgoszczy, w ramach projektu „ ERASMUS+” .

     Gdy już dotarliśmy na miejsce przywitał nas bardzo miły pan, który zaprowadził naszą grupę do miejsca docelowego, czyli do sali, w której odbywał się wykład. Wykładowca przybliżył nam historię szybowców, bardzo ciekawie opowiadał, starał się także tłumaczyć oraz rysować różne zjawiska,  do których dochodzi w czasie lotu.

Czytaj dalej

Erasmus+

Dwudziestego ósmego stycznia razem z moją koleżanką Martyną pojechałyśmy z programu Erasmus+ do Hiszpanii. Przez 6 dni mieszkałyśmy u hiszpańskich rodzin. Ja mieszkałam u czternastolatki Leonor, a Martyna u chłopca o imieniu David. Pierwszego dnia przywitał nas prezydent miasta i ugościł w ratuszu. Opowiedział trochę o miejscowości, a następnie podarował małą pamiątkę i zaprosił na obiad.

Czytaj dalej

Erasmus+

Ja, moja koleżanka Agata oraz trzech nauczycieli z naszej szkoły braliśmy udział w programie ERASMUS+, który odbył się w Hiszpanii. 

      Pierwszego dnia zwiedzalismy Madryt oraz zapoznaliśmy się z rodzinami, u których nocowaliśmy przez cały pobyt w Iscar. Ja trafiłam do rodziny, w której było dwóch braci David, Pablo oraz państwo Mila i Pedro.

Czytaj dalej

„Let your dreams free!” w programie Erasmus+

Najnowsze doniesienia z projektu "Let your dreams free!" w programie Erasmus+ mozna przeczytać i obejrzeć przy wejściu do biblioteki.

Czytaj dalej

Erasmus+

Na początku grudnia (1-7.12.2016) w Turcji, w miejscowości Izmit odbyła się pierwsza robocza wizyta w ramach naszego projektu „Let your dreams free!” w programie Erasmus+.

Czytaj dalej

HURRRA ,BĘDZIEMY REALIZOWAĆ PROJEKT WYMIANY MIĘDZYNARODOWEJ Erasmus+

eu-flag-erasmus_vect_pos

Z radością informujemy, ze nasza szkoła bierze udział w międzynarodowym partnerstwie szkół ERASMUS PLUS-współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk, który będzie trwał dwa lata. W projekcie pod tytułem „LET YOUR DREAMS FREE!” uczestniczy 5 państw: Turcja, Niemcy, Włochy, Hiszpania oraz Polska. Powyższy projekt został opracowany przez  dwie nauczycielki Magdalenę Serafin oraz Aleksandrę Kempa Bartczak.

Czytaj dalej