SU SP 67

Sukcesy uczniów klas I-III w konkursach

Uczniowie klas II wzięli udział w szkolnym etapie XVII edycji konkursu międzyszkolnego pt. "Ładnie czytam".

Czytaj dalej

Konkurs niemiecki

Mamy wyróżnienie w powiatowym konkursie z języka niemieckiego. Uczennica kl. 3d Anna Gil otrzymała wyróżnienie w konkursie Literatura niemiecka w ilustracji. Konkurs odbył się pod patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Instytutu Goethego w Warszawie. Uczennicę przygotowała Pani Elżbieta Podgórska.

Czytaj dalej

BOM piłka ręczna dziewcząt SP

Bydgoska Olimpiada Młodzieży piłka ręczna dziewcząt II miejsce w Bydgoszczy i IV miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w Kcyni.

Czytaj dalej

Rodzinny kiermasz świąteczny 13 grudnia 2016 – zapraszamy!

 


kiermasz

 

Andrzejkowe wróżby

30 listopada na długiej przerwie czekały na nas wróżby andrzejkowe przygotowane przez uczniów klas 6. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Oto krótka fotorelacja.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI SP

Czytaj dalej

Szkoliada

„Drużyna Szwalbego”, czyli grupa 5 uczniów naszej szkoły udała się na początku października do SP 65 na międzyszkolny konkurs „Szkoliada”. Zabawa oparta była na popularnym programie telewizyjnym „Familiada”. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę, błyskotliwie odpowiadali na różnego rodzaju pytania, m.in. związane z naszym miastem i wywalczyli 2 miejsce. Wszyscy świetnie się bawili!

Czytaj dalej

Czytanie bajek w języku angielskim

W zeszłym tygodniu uczennice klasy 6B, razem z p. Agnieszką Płońską, wybrały się na lekcję języka angielskiego do klasy 3e, aby przeczytać młodszym kolegom książki. Dzieci uważnie słuchały opowiadań  pt. „Peter Pan Comes to London” oraz „I Love Hugs”, w zrozumieniu treści pomogły im barwne ilustracje. Następnie starsze koleżanki pomogły uczniom uzupełnić ćwiczenia związane z treścią bajek i utrwaleniem słownictwa. Za miesiąc kolejni uczniowie planują odwiedzić młodszych kolegów gdyż taka forma nauki języka spodobała się i starszym i młodszym.

Czytaj dalej

Samorząd Uczniowski SP

RADA UCZNIOWSKA

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 67

Czytaj dalej

Nagroda dla Agaty Sikorskiej

Bydgoskie Kolegium Samorządów Uczniowskich działające przy Młodzieżowej Radzie Miasta Bydgoszczy

Czytaj dalej

Andrzejkowe wróżby w szkole

30 listopada na długiej przerwie mogliśmy poznać swoją przyszłość… np. z kart  🙂

Czytaj dalej

„Nauczycielskie oskary 2015” w SP

NAUCZYCIELSKIE OSKARY 2015 – SZKOŁA PODSTAWOWA

Czytaj dalej

Rada Uczniowska SP w roku szkolnym 2015/2016

RADA UCZNIOWSKA SP 67:

Czytaj dalej

Bal karnawałowy klas 4-6 SP

Poniżej zamieszczamy fotorelację z „Balu karnawałowego klas 4-6 szkoły podstawowej”, który odbył się dnia 12.02.2015. Wszystkim uczestnikom balu dziękujemy za świetną zabawę i fantastyczne stroje! Czytaj dalej

Góra grosza- podsumowanie – klasy IV-VI

Uczniowie klas IV-VI bardzo chętnie i licznie wzięli udział w akcji Góra Grosza. Czytaj dalej

„Tydzień kolorów”- podsumowanie

W dniach 24- 28 listopada w szkole było bardzo kolorowo. Ubieraliście się każdego dnia w inny kolor, robiliście zdjęcia i dobrze się bawiliście. Spośród klas IV-VI Szkoły Podstawowej trzy klasy wygrały zabawę: klasa 4a, 4c i 6a. Najwięcej uczniów tych właśnie klas ubrało się w odpowiednie kolory, następnie przesłali zrobione przez siebie zdjęcia, które możemy teraz zaprezentować.

Czytaj dalej